O FIRMIE

 

Firma ANSTAL powstała w 2008 r. Od początku działalności nasza firma koncentruje się na tworzeniu systemów zadaszeń, carport-ów oraz wiat. Dzięki doświadczeniu firmy oraz koncentracji na potrzebach klientów, oferowane przez ANSTAL rozwiązania są efektywniejsze, a jednocześnie bardziej atrakcyjne.

Wzornictwo
Projektowanie w firmie ANSTAL rozumiemy jako przekształcanie zdobyczy technologicznych w rozwiązania przeznaczone dla ludzi.

Naszym celem jest projektowanie rozwiązań, które w połączeniu z nowoczesną technologią poprawią znacząco jakość życia ludzi i uczynią ich bardziej szczęśliwymi. Dlatego we wszystkim, co robimy staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom użytkowników.

Firma, która chce budować wiarygodność wśród swoich klientów, składa im zawsze „obietnicę”, którą chce dotrzymać lub przekroczyć. Przyrzeczeniem marki ANSTAL jest tworzenie i projektowanie z myślą o użytkowniku.

Odkryliśmy, że ludzie na całym świecie - niezależnie od miejsca zamieszkania - chcą korzystać z technologii nie sprawiającej trudności. „Nie chcę konstruować samochodu. Chcę nim jeździć" - stwierdził jeden z klientów. Okazuje się, że świat jest już wystarczająco skomplikowany, dlatego ludzie potrzebują prostoty.

Marka ANSTAL jest wyrazem naszego przekonania, że prostota może być celem technologii.
To po prostu ma sens.